Відповідно до Постанови КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Міністерством охорони здоров’я, окрім іншого, мають бути оприлюднені дані щодо статистики захворювань відповідно до форм медичної статистичної звітності (№ 7 – № 25; № 31-здоров – № 60-здоров), до рівня району, міста або лікувально-профілактичного закладу, з 1991 року по теперішній час (у разі відсутності – починаючи з року, коли інформація є в наявності).
Відповідно до наказу МОЗ України від 30 листопада 2017 р. № 1504, затверджено статистичну форму № 10 “Звіт щодо надання психіатричної допомоги населенню за ___ рік”, відповідно до якої мають подавати звітність заклади охорони здоров’я незалежно від їх організаційно-правової форми та фізичні особи – підприємці, які провадять медичну практику на підставі ліцензії й у звітному році брали участь у наданні психіатричної допомоги населенню, в тому числі й особам з розладами психіки та поведінки внаслідок уживання психоактивних речовин – в електронному вигляді – державній установі «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр).
Станом на 6 травня 2019 року Центром було отримано 547 звітів щодо надання психіатричної допомоги у 2018 році від закладів охорони здоров’я та 20 звітів від фізичних осіб – підприємців, які розміщуються для завантаження у вигляді структурованих даних формату .xlsx.
Паспорт набору даних.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації). 
 
 1
ідентифікаційний номер набору даних
2019/1
 2
найменування набору даних
Дані щодо статистики надання психіатричної допомоги населенню у 2018 році
 3
стислий опис змісту набору даних
Інформація, надана відповідно до статистичної форми № 10 “Звіт щодо надання психіатричної допомоги населенню” до рівня лікувально-профілактичного закладу за2018 рік
 4
відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних
українська
 5
формат, в якому доступний набір даних
xlsx
 6
формат стиснення набору даних
zip
 7
дату і час першого оприлюднення набору даних
06.05.2019
 8
дату і час внесення останніх змін до набору даних
15.06.2019
 9
дату актуальності даних у наборі даних
станом на 31.12.2018
 10
періодичність оновлення набору даних
за наявності доповнення даних
 11
ключові слова, які відображають основний зміст набору даних
статистична звітність, психіатрична допомога, форма №10, наказ № 1504
 12
гіперпосилання на набір даних
 13
гіперпосилання на структуру набору даних
 14
відомості про розпорядника інформації, у володінні якого перебуває набір даних
Державна установа «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України»  
 15
відомості про відповідальну особу з питань доступу до публічної інформації розпорядника інформації, яка відповідає за оприлюднення інформації згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”
Суховій О.О.